Przesyłki wysyłane są do 48 godzin (w dni robocze) od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Zazwyczaj mieścimy się w 24 godzinach.


Koszt wysyłki paczki do 30kg to 18zł brutto, a przy zamówieniu powyżej 350zł brutto wysyłka gratis.
Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym umówieniu.

Dokładamy starań aby nasze przesyłki były dobrze zabezpieczone. 
Jeżeli jednak przesyłka, która do Państwa dotrze była uszkodzona, prosimy o natychmiastowe sprawdzenie jej i spisanie protokołu.

Zwrot, wymiana i serwis gwarancyjny

Wymianie lub zwrotowi podlega wyłącznie towar nie używany, nie posiadający żadnych śladów użytkowania. 
Towar można zwrócić przed upływem 14 dni od daty zakupu.

Ogólne warunki rozpatrywania zgłoszeń reklamacyjnych

Wszelkie zgłoszenia reklamacyjne przyjmujemy i rozpatrujemy zgodnie z przepisami Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego, z dnia 27 lipca 2007 roku. 
Klient powinien zgłosić niezgodność towaru z umową (wady) przed upływem 2 miesięcy od momentu ich stwierdzenia. 
Użytkowanie towaru z istniejącymi usterkami, prowadzi do nieodwracalnego zniszczenia i uniemożliwia rzetelną ocenę przyczyn powstania uszkodzeń. 
Jeżeli towar jest niezgodny z umową (wadliwy), kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę, bądź wymianę, chyba, że naprawa bądź wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów.

W przypadku zwrotów i reklamacji, prosimy o przedłożenie dowodu zakupu. Procedura reklamacyjna, rozpatrywana jest na podstawie zgłoszenia przez formularz kontaktowy, dostępny na stronie: www.instalacjeodgromowe.pl. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi maksymalnie 14 dni.